polski
Wybierz język:
Masz pytania? Zadzwoń:
62 740 14 18

O Firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Wechterowicz, zostało założone 21 kwietnia 1989 roku. W roku 2014 zmieniła się nazwa Przedsiębiorstwa na GoldenDrew Zbigniew Wechterowicz. Od początku funkcjonowania realizowano głównie wykonawstwo mebli mieszkaniowych, w tym głównie szaf wolnostojących i zabudowanych.

Od 06.01.2006 roku powstała druga spółka jaką jest PAKIET Zbigniew Wechterowicz i Paweł Berek s.c., która ściśle współpracuje z GoldenDrew.

Zakres naszej działalności stanowi produkcja mebli sklepowych, biurowych, wystawienniczych i mieszkaniowych. Charakterystycznym wyróżnikiem firmy są meble unikatowe dostosowane do sugestii i życzeń każdego zamawiającego. Działając na rynku krajowym i zagranicznym zyskaliśmy szacunek i uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

W 2005 roku rozpoczęto budowę nowego zakładu produkcyjnego z zapleczem magazynowym, którą ukończono w 2007 roku. Wyposażenie produkcyjne oparte jest na nowoczesnych urządzeniach w tym, centra obróbcze sterowane numerycznie CNC firmy SCM, piła panelowa do rozkroju płyt, kabiny lakiernicze i polewarki do wykańczania powierzchni wytwarzanych mebli. Dysponujemy również nowoczesną centralną instalacją odpylającą.

W 2009 roku oddaliśmy do użytku nowoczesny biurowiec i rozpoczęliśmy budowę kolejnej hali magazynowo-produkcyjnej, którą ukończyliśmy w roku 2014. Posiadamy również nowoczesną malarnie dzięki czemu mamy duże możliwości produkcyjne i magazynowe.

Poprzez ustanowienie, wdrożenie, utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2008, w naszej firmie osiągnięta jest i utrzymywana zdolność do wytwarzania wyrobów na takim poziomie, aby każdy klient otrzymał wyrób, jaki zamówił i jeszcze raz chciał skorzystać z naszych usług.

Pełne zadowolenie klienta z jakości produkowanych przez nas mebli jest naszym nadrzędnym celem.

Galeria